Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Touch Me (Feat. Oldschoolboys)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

T-t-t touch me now
T-t-t touch me now
T-t-t touch me now
T-t-t touch me now
Baby i know what you need
baby i know what you want
Baby i know what you need
make me happy make me now
when i thought your lips
its like is in other world.....
only you give me real love
o-o-o only you gi-give me real love
o-o-o only you gi-give me real love
o-o-o only you gi-give me real love
o-o-o only you gi-give me real love
(x2)
Baby i know what you need
baby i know what you want
Baby i know what you need
make me happy make me now
when i thought your lips
its like is in other world.....
only you give me real love (x2)


Ky tekst u dërgua nga  enni72Alida Duka
Publikimi: 06/12/2013
Video Produksioni: Gold Productions


Alida - Touch Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Touch Me".
3. Video është e këngës "Touch Me", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Duka:


Komente 0