A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Alida - U Be Vone  (Feat. Florian & Dj Gersy)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

07/09/2018

2018-09-07T17:00:54

Featuring

Florian TufallariSorry, this song lyrics is not yet available "U Be Vone" sung by Alida.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "U Be Vone".
The music video from Alida attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019