Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alida - Belvedera (Feat. Salva)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dale dale Siesto
(heeeey lalalaaaah)
SALVA... ALIDA DUKA

Bailamos bailamos,bailamos bailamos

Haut Farbe sie ist nera
Trink ne Flasche Belvedere
Steig in Porsche Panamera
Ja du bist meine Bella

Ja ich bin deine Bella Bella
Lass uns trinken Belvedera
Dalim bashk me Panamera
Ja ich bin deine Bella

Sa...sa koh kam pritur me t'pa
zemer me ty me dal,
plast syni keq kush na sheh hey vajmedet,
se kur jena bashk ka lezet
se jena cifti perfekt,
kur te kam ngat ma ben nxehte
hey bailamos...


Ky tekst u dërgua nga Alba ShtembariAlida Duka
Publikimi: 17/09/2020


Alida - Belvedera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Belvedera".
3. Video është e këngës "Belvedera", por nuk këndohet nga Alida.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alida Duka:


Komente 1