TEKSTESHQIP

Alida & Salva
Sa Kohe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Kohe" kënduar nga Alida & Salva.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.