Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alil Kërkuti

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Alil Kërkuti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 21 Tetor 2016, Alil Kërkuti publikon videoklipin "Unë Të Du". Më datë 26 Gusht 2017, Alil Kërkuti publikon videoklipin "Me Hile". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, teksti u shkrua nga Mirjeta Mema, ndërsa për orkestrimin u kujdes De Vox. Më datë 4 Nëntor 2017, Alil Kërkuti publikon videoklipin "Ti Je Problem". Muzika e këngës u punua nga Gramoz Kozeli, teksti u shkrua nga Mirjeta Mema, ndërsa për orkestrimin u kujdes De Vox...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareWildlife (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Dru Pistols

Natra

Dashoni

The Rose

Kino

V-Ton

Sllimi

Luxhi

Don M1no

Genzzo


Tags: Alil Kërkuti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet