Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Alil Kërkuti - Unë Të Du  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/10/2016

2016-10-21T16:30:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Unë Të Du" kënduar nga Alil Kërkuti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alil Kërkuti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alil Kërkuti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet