TEKSTESHQIP

Alil Kërkuti
Unë Të Du
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Unë Të Du" kënduar nga Alil Kërkuti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Shumë po e prisnin dhe më në fund pritja mbaroi, sepse projekti vjen tek audienca e gjerë i realizuar me shije me një videoklip, i cili u publikua më 21 Tetor 2016.