TEKSTESHQIP

Alil Kërkuti
Gucci
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gucci" kënduar nga Alil Kërkuti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pritshmëritë ishin të mëdha, ndaj krijimi muzikor u finalizua para publikut i punuar me mjaft shije edhe me një videoklip, i cili u publikua më 19 Janar 2019.