TEKSTESHQIP

Alil Kërkuti
N'shpirt Me Zemer Jam Dibran
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "N'shpirt Me Zemer Jam Dibran" kënduar nga Alil Kërkuti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për një sukses sa më të madh, projekti muzikor është përcjellë tek shikuesit i ilustruar nga ana vizuale edhe me një klip muzikor, i cili u publikua më 10 Nëntor 2018.