TEKSTESHQIP

Alil Kërkuti
Mari Marie
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mari Marie" kënduar nga Alil Kërkuti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për ti dhënë gjithçkaje më shumë atmosferë, ky produkt muzikor u përcoll para audiencës i realizuar në sferën vizuale me klip muzikor, i cili u publikua me datë 20 Korrik 2019.