TEKSTESHQIP

Alil Kërkuti
Balerina
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Balerina" kënduar nga Alil Kërkuti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, projekti finalizohet para shikuesve i plotësuar në prizmin vizual edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua me datë 28 Shkurt 2020.