Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alina Shehu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Alina Shehu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Janar 2014, Alina Shehu merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Treni". Më datë 21 Qershor 2015, Alina Shehu publikon videoklipin "Vallja E Pinguinit". Me këtë këngë, Alina Shehu merr pjesë në Diamond Fest 2015 në vitin 2015....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lirika Krasniqi

Arbnora Bahtijari

Arta Grajqevci

Dea Sabriu

Yllka Rexha

Triola Jakupi

Estela Nikoliqi

Donika Zhushi

Xhenis Dhima

Dhurata Haliti

Tags: Alina Shehu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet