A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alina Shku

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  17
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 17
BIOGRAFIA: Alina Shku is a singer of Pop music. Ajo është një vajzë e re dhe jeton në Gjermani, ku dhe vijon shkollimin. Alina (Shku) ndryshe me këtë projekt te lansuar pret që t'i hyjë në veshë publikut shqiptar dhe pse jo në të ardhmen t'i arrijë majat pasi që ka një zë mjaft të veçantë, që ngjason me atë të Dafina Zeqirit. Më datë 31 Janar 2018, Alina Shku publikoi videoklipin "Ski Me Ik", që është projekti i parë muzikor i saj....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Biondina Latifi

Erleta

Brikey

Klaensa

Donika Maqaj

Tea Memeti

Enxhi Kulla

Enna

Valëza Zogaj

Ardita Begu


Tags: Alina Shku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019