Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alisa Baraku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 46 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Alisa Baraku është një këngëtare e njohur. Një këngëtare lirike me talent të padiskutueshëm, një pedagoge e shkëlqyer, një bashkëshorte korrekte dhe një nënë shembullore. Këto janë cilësitë e Alisa Ndocit, bashkëshortes së Frederik Ndocit. Sipas saj, femra shqiptare duhet ta kërkojë vetë pozicionin e saj në jetë dhe jo t'ia japin si dhuratë, jeta pa sakrifica nuk mund të perceptohet. KA KENDUAR: 'Kenke nur' i bukurisë", "Kroi i fshatit tonë", "Për mue paska kenë kismet", "N'at zaman t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Laureta Meci

Enxhi Nini

Odeta Katundi

Drita D'avanzo

Miradije Aliu

Fikrije Lushaku

Sherife Sherifi

Lora Braha

Antigona Sejdiu

Antigona Rustolli

Tags: Alisa Baraku, Frederik Ndoci, Alisa Baraku Ndoci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet