Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alisa Jerliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Alisa Jerliu është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Më datë 6 Janar 2013, Alisa Jerliu publikon videoklipin "Kukulla". Më datë 10 Nëntor 2013, Alisa Jerliu publikon videoklipin "Hani Hani". Muzika e këngës u punua nga Armend Regjepagiqi, teksti u shkrua nga Aida Baraku. Më datë 17 Shtator 2014, Alisa Jerliu publikon videoklipin "Motrat". Në Nëntor 2014, Alisa Jerliu merr pjesë në Lyra Fest 2014 me këngën "Babi Im Kur Vjen"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ilda Nuhiu

Denisa Dehari

Roderika Ukelli

Xhesika Pengili

Salije Bajrami

Rreze Bekteshi

Djellona Krasniqi

Diana Tahiri

Roza Sadiku

Vesa Berisha

Tags: Alisa Jerliu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet