Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alisa Papa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Alisa Papa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka filluar të merret me muzikë prej dy vitesh, duke u bërë pjesë e aktiviteteve të shkollës. Koha e Alisës ndahet në studimin e lëndëve shkollore, muzikës dhe kërcimit, i cili është një tjetër pasion i saj i madh. Motra e saj e ka mbështetur dhe nxitur të ndjekë ëndrrat e saj duke spikatur talentin në këngë. Ajo ëndërron të bëhet në të ardhmen një artiste e njohur. Në vitin 2018, Alisa Papa merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Megi Toma

Sidorela Hasa

Amela Buzi

Martina Serreqi

Desila Myftaraj

Kristel Qarri

Kleansa Susaj

Uendi Goga

Olivja Jaupaj

Petrina

Tags: Alisa Papa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet