Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alisia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  87
 • Vendlindja:
 • Ihtiman 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Bullgari 
 • Mosha:
 • 36 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Alisia është një këngëtare e huaj e njohur. Alisia është një nga këngëtaret më popullore bullgare dhe gjithashtu shumë e njohur në të gjitha vendet e Ballkanit, veçanërisht në vendet e ish-Jugosllavisë dhe Shqipërisë. Ajo është e njohur për stilin e saj muzikor vazhdimisht në ndryshim, që është midis popullores bullgare tradicionale dhe tendencave më të mira muzikore të muzikës valle evropiane. Sot ajo ka regjistruar dhe lëshuar më shumë se 50 këngë të mbledhura në pesë albume për të qenë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Emina Sandal

Betül Demir

Aydilge

Ana Isabelle

Poli Genova

Floricienta

Natalia Oreiro

Valerie Morales

Elena Ristevska

Marger

Tags: Alisia


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet