Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Alisia Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  55
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Alisia Bajrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo ka filluar të merret me muzikë që nga viti 2012, ku është angazhuar në disa aktivitete muzikore, në të cilat ka marrë edhe disa çmime. Paralelisht me shkollën ndjek dhe kursin e këndimit. Përpos pasionit për këngën, ajo dëshiron që kur të rritet të bëhet psikologe për të patur mundësinë të ndihmojë njerëzit. Gjyshja e saj është ajo që e ka mbështetur dhe inkurajuar për të ndjekur rrugën e artit. Në vitin 2018, Alisia Bajrami merr pjesë në ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Megi Toma

Nisea Panxhi

Desila Myftaraj

Amela Buzi

Efi Gjika

Uendi Goga

Alina Jani

Kleansa Susaj

Anjeza Sejdia

Zhaklina Veizaj

Tags: Alisia Bajrami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet