Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alisia Xhameta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Alisia Xhameta është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Shtator 2012, Alisia Xhameta merr pjesë në JESC 2012 me këngën "Jam Një Vajzë Shqiptare". Në Shtator 2014, Alisia Xhameta merr pjesë në Vihuela Fest 2014 me këngën "Ëndrrën Time Kam"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Estela Nikoliqi

Arbnora Bahtijari

Egzona Kryeziu

Rina Shyti

Dhurata Haliti

Princesha Morina

Dea Sabriu

Donika Zhushi

Elvira Morina

Xhenis Dhima

Tags: Alisia Xhameta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet