Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alisiana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Alisiana është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo eshte e dashuruar pas artit ne te gjitha format e tij. Ajo ka marre mesime per piano, kitare, dans, aktrim, gjithashtu edhe shkruan, por kenga mbetet pasioni me I madh. Ka qene pjesemarrese ne disa kompeticione ne Itali, por per te gjithe ne eshte e njohur fale pjesemarrjes ne “The Voice of Albania”. Pas kesaj experience ajo do te prezantohet per here te pare edhe me kengen e saj shqip, “Te ndjej akoma”. Këngëtarja shqiptare e muzikës po...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Komente

Asnjë KomentLondon Bridge (2016)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Anxhela Noti

Erika Rustemi

Fjoralba Kafazi

Lola Pink

Arsinda

Saelma

Mery Bilcari

Melani

Rezarta Shkurta

Ingrit Gjoni

Tags: Alisiana, Alisiana Isufaj


Komente mbi këtë artist