Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alisiana - Te Ndjej Akoma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Ndjej Akoma".
3. Video është e këngës "Te Ndjej Akoma", por nuk këndohet nga Alisiana.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alisiana - Te Ndjej Akoma  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 9

Komente

Asnjë Koment

03/06/2012

2012-06-02T23:00:00+00:00Sytë qajnë
Nuk i ndaloj unë dot për ty
Sy kam
Më mirë pa ngjyra se pa ty

Zë kam
E nesë një ditë më ndalon
Ti je
Ti je ai që më shpëton

Të ndjej akoma
Jam e jotja
Guxim të t'flas jo nuk kam
Dhe pse të dua pranë
Mbeta e njëjta
Për ne kam ëndërra
Dhe sa do duhet të pres me mua ti të jesh?

Sa herë (sa herë)
Që do shikosh në sytë e mi
Do gjesh (mmmmm..)
Do gjesh gjithmon atë që më dhe ti

Sa lotë (uooo..)
Unë do ti falja prap tani
Ky shpirt (ky shpirt)
Ky shpirt fillon aty ku mbaron ti

Të ndjej akoma
Jam e jotja
Guxim të t'flas jo nuk kam
Dhe pse të dua pranë

Të ndjej akoma
Jam e jotja
Guxim të t'flas jo nuk kam
Dhe pse të dua pranë...

Të ndjej akoma (të ndjej akoma)
Jam e jotja (jam e jotja)
Guxim të t'flas jo nuk kam (jo nuk kam, jo nuk kam)
Dhe pse të dua pranë
Mbeta e njëjta (mbeta e njëjta)
Për ne kam ëndërra (kam ëndrërra)
Dhe sa do duhet të pres me mua ti të jesh? (uooouhh..)


Ky tekst u dërgua nga Barbara Gomez
Më Shumë Këngë Nga Alisiana:


Komente mbi këtë këngë