Official Video

Top 200

Aljad Bilimani - Udhetar Mbeta  (Feat. Festim Terpollari)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/12/2018

2018-12-12T18:22:17


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Udhetar Mbeta" kënduar nga Aljad Bilimani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aljad Bilimani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aljad Bilimani: