Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alket Zaimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Alket Zaimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 30 Janar 2019, Alket Zaimi publikon videoklipin "Do Te Marre", në bashkëpunim me Ratin dhe është kujdesur vetë për tekstin e këngës. Kënga është punuar në të githë komponentet e saj nga Rino Boci. Më datë 10 Korrik 2019, Alket Zaimi publikon videoklipin "Nuse Me Fustan Te Bardhe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Djemte E Vjoses

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Spiro Roko

Altin Sulku

Edmond Muho

Erion Sheri

Vasillaq Gremi

Lintor Osmenaj

Guri Rrokaj

Gezim Kaso

Vaske Curri

Vladimir Seferi


Tags: Alket Zaimi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet