Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alketa Turkaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Alketa Turkaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Korrik 2021, Dj Gimi-O & Alketa publikojnë videoklipin "Do Ti Kallim". Produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa. Më datë 30 Gusht 2021, Bardhi & Alketa publikojnë videoklipin "Emanuela". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Bardhi Idrizi. Videoklipi u prodhua nga XL Films, ndërsa produksioni audio u realizua nga Çelik Lipa. Më datë 9 Nëntor 2021, Bardhi publikon videoklipin "M'fal", në bashkëpunim me Alketa Turkaj. Video...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Alketa, Alketa Turkaj

Komente 0