Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alketa Vejsiu - Dancing With The Stars Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

yjet dancojne yjet dancojne
kam nje shans te luaj danc
kte nat me ty
yjet dancojne yjet dancojne
nga pasjonin e kti danci zemer ndris

sooooooonte vetem
ska shans tjeter
ne kte ritem ndjej ti
jeten pa kufiiiiii

yjet dancojne yjet dancojne
sot jeto sikur te jete i fundit
daaaaaaaaaaaaaaaaaaaanc

Ky tekst u dërgua nga  Annonim


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 02/06/2010


Më Shumë Këngë Nga Alketa Vejsiu:


Komente 0


Alketa Vejsiu - Dancing With The Stars
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dancing With The Stars".
3. Video është e këngës "Dancing With The Stars", por nuk këndohet nga Alketa Vejsiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.