Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Bektashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  78
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 45 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Alma Bektashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe e lehtë. Eshte nje nga kengetaret me te mira shqiptare e cila ka pasur mjaft sukses. Ajo ka nxjerre mjaf kenge, albume dhe videoklipe mjaft te pelqyera. Ajo eshte e martuar ne Shqiperi dhe eshte nene e dy femijeve. Në fund të vitit 2011 ajo perzgjidhet nga stafi i "Top-Channel" per te qene pjese e jurise profesionale te nje talent-sh,pra pikerisht per te qene pjese e talent-show "The voice of Albania". Pas 16 javeve trajnim ne vitin 2012 nje nga vajzat e ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

1 🔥Më Mungon (2003)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Mira Konçi

Alisa Baraku

Valbona Xeka

Odeta Dervishi

Valbona Mema

Inis Gjoni

Rudina Magjistari

Miradije Aliu

Aferdita Bajrami

Valentina Rama

Tags: Alma Bektashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet