TEKSTESHQIP

Alma Bektashi
Do Të Mbaj Mend Si Tani
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Do Të Mbaj Mend Si Tani" kënduar nga Alma Bektashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.