Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Daci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
BIOGRAFIA: Alma Daci është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava, popullore dasmash dhe popullore tetovare. Në vitin 2014, Alma Daci publikon albumin "Kenge Dasmash 2014". Në vitin 2015, Alma Daci publikon albumin "Kenge Dasmash 2015". Në vitin 2016, Alma Daci publikon albumin "Live 2016". Më datë 4 Prill 2017, Alma Daci publikon videoklipin "Ne Te Dy". Në vitin 2017, Alma Daci publikon albumin "Kenge Dasmash 2017". Më datë 18 Prill 2018, Alma Daci publikon videoklipin "N’Synetin E Djalit". Teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Videoklipi u ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentKengë Dasmash Live (2018)

Kenge Dasmash 2017 (2017)

Live 2016 (2016)

Kenge Dasmash 2015 (2015)

Kenge Dasmash 2014 (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lindita Purellku

Lumturie Axhami

Lejla Xhaferi

Salije Bajrami

Diana Tahiri

Leonora Poloska

Rabie Rika

Nora Bekteshi

Violeta Turkeshi

Azra Ibrahimi

Tags: Alma Daci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet