Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Daci - Potpuri Dasmash 1  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash 2014"

Komente

Asnjë Koment

30/10/2014

2014-10-30T18:23:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Dasmash 1" kënduar nga Alma Daci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alma Daci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alma Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet