Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Daci - Melhem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash 2014"

Komente

Asnjë Koment

30/10/2014

2014-10-30T18:17:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Melhem" kënduar nga Alma Daci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alma Daci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Don Phenom. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Smoke Sour Deasil, get high with my people
Pi mariganja tu shkru kyt kapitull
Jom mret per kit rrep,kom merit per kyt titull
Smoking that fire qe tlen i trrollitun
Tban mu kollit per çdo pomp
Mushi hennesy per çdo got, pi me naj rrot
Qe e ka trupin bomb
Por femnat e mira dojn drog
Ti ban qa t'dush bitch I just wanna smoke
Jena suprem,Tu nez kryt zjerm
Krejt inatgjorve po u dhem, fllowin melhem
Jem peshkaqen, ju peshqit e vegjel we' better then them
Femna jote rakin ma then, shum i pelqen
shqipe skan taktin qe tkapen le t'hapen again
Caliber fllow e din kush o mret
Rrespekt per shqipet qe japin rrespekt
Gjysa kushrinjve kan çeshtje me shtet
Gjysa shoqnis kan probleme n'hyqymet
Kuku medet, Per naj armik qe menon qe a sick
Per naj garip me gjith clique
ju la invalid, kjo kong Dinamit
Ky beat mega hit you cant fuck with the kid

Refreni 2x:
Put my mack down
We don't back down
Hundred rounds in the clip
Where are you at now
I don't back down
Where are you at now
Got hundred goons
Ready tryin clap now

Vim na e ndezim, e Miqt i mirpresim
Armiqt vec i tresim, Barbonat i qeshim
Kto femnat po zhveshen, dallojau buzqeshjen
Kem stilin dhe veshjen, lidhjet e rrethin
Kto dhipat po lagen se kena shum gusto
Run up in the club vetem un me 1 kusho
Shooters on deck, nuk ka paqe me mu
Strait drom the x, Where they moving that hun
Nuk e doni me mu, nuk e doni kyt pun
Nuk e doni me dhun, jena grup i gabum
Shkreli biggavell, shum spllifa tu dredh
Free all ma Goonies thats locked in a jail
Free all my alboz thats locked in a cell
SHQIPET E PERGJAKSHME that caliber flow kid
E din kush jena, na jena ma tfortit (BX motherfucka)

Refreni 4x:
Put my mack down
We don't back down
Hundred rounds in the clip
Where are you at now
I don't back down
Where are you at now
Got hundred goons
Ready tryin clap nowMë Shumë Këngë Nga Alma Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet