Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alma Daci - Moter Ma Baj Hallall  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash 2017"

Komente

Asnjë Koment

13/07/2017

2017-07-12T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moter Ma Baj Hallall" kënduar nga Alma Daci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alma Daci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alma Daci:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet