Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Alma Feruni është një shkrimtare.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Belantina Venari

Adivie Hoxha

Xhovana Jahja

Lumturi Ymeri

Valentina Llapri

Anxhela Kanani

Dalina Shehaj

Fatbardha Xhani

Elona Çuliq

Anjeza Sakaj

Tags: Alma Feruni


Komente mbi këtë artist