A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alma Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Tetove 
  • Mosha:
  • 41 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Alma Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Alma Gashi eshte nje kengetare muzikes tallava popullore. Ajo eshte e martuar me kengetarin Zymber Avdiu dhe ka realizuar disa kenge me bashkeshortin e saj. Në vitin 1998, Zyber Avdiu & Alma Gashi publikojnë albumin "Lojra Mos Ban". Më datë 7 Qershor 2013, Alma Gashi publikon videoklipin "Djali Qe Ka Bese"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Syne Loshi

Sherife Sherifi

Drita Musliu

Hirushe Xhemali

Fatbardha Mustafa (Bardha)

Miradije Aliu

Ermonela Jaho

Leonora Bahiti

Jeta Faqolli

Elda Shabani (Madonna Shqiptare)


Tags: Alma Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018