Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alma Koleci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
BIOGRAFIA: Alma Koleci është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Më datë 10 Prill 2017, Alma Koleci publikon videoklipin "E Dua Unë Po"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mejba Kadija

Altea

Sara Bajraktari

Daniela Toçi

Uendi Zylaj

Iranda Hajdini

Lorent Qerimi

Edisa

Dea Qerimi

Fjolla Loku

Tags: Alma Koleci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet