A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alma Koleci

Do Të Bëjmë Një Plak Dëbore? ➡ Do You Want To Build A Snowman?

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »


Do Të Bëjmë Një Plak Dëbore?

Elsa?
Do të bëjmë një plak dëbore?
Eja pra të luajmë ne
Më ka marrë malli, hë tani
Hap derën ti
Nga unë jo mos u fshih
Shoqe të ngushta ishim
Tani jo më
Të lutem më thuaj, pse?
A do t'bëjmë një plak dëbore?
Një plak të vogël prej dëbore

Largohu, Ana
Mirë pra, paçim

A do të bëjmë një plak dëbore?
Apo marrim biçikletë?
Eja pra të luash ti, flasim tani
Me pikturat jo s'dua të rri
Mbahu kalorës
Ndihem shumë e vetmuar, pa ty këtu
Dhe orët tik-tak vrapojnë

Elsa?
Të lutem, e di je brenda
Njerëzit më pyesin ku kam qenë
Kurajo thonë, kurajo ti
Por unë s'e di
Të lutem ty tani
Jemi ne të dyja
Bashkë unë dhe ti
Më thuaj çfarë të bëj
A bëjmë një plak dëbore?


Do You Want To Build A Snowman?

Elsa?
Do you want to build a snowman?
Come on let's play
I miss you, come on now
Open the door
Don't hide from me
We used to be best friends
Now we're not anymore
Please tell me, why?
Do you want to build a snowman?
A little tiny snowman

Go away, Anna
Okay then, bye

Do you want to build a snowman?
Or shall we get a bike?
So come and play, let's talk now
I don't want to hang out with the pictures
Hang on knight
I feel very lonely, without you here
And the hours tick-tock run away

Elsa?
Please, I know you're inside
People are asking where I've been
They say courage, to have courage
But I don't know
I'm begging you now
It's the two of us
Together me and you
Tell me what to do
Shall we build a snowman?

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018