Më mbaj mend (për 1 muaj)

Almeda Luca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Almeda Luca është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 5 Tetor 2015, Almeda Luca publikon videoklipin "My Heart"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Delia

Viola Taçi

Antonela Çekixhi

Blerina Osaj

Arsihana Luçi

Albina Jakupi

Liridona Sinani (Dona)

Xhuli (Xhuljeta Kuqi)

Donjeta Krasniqi

Jona Koleci

Tags: Almeda Luca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet