Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Almejda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Almejda është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Më datë 24 Shkurt 2017, Almejda publikon videoklipin "Bad Girl"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Diamantina

Diellza Dedushi

Miranda Kondakçi

Reina

Gresa Hoxha

Dorina

Jela

Arjeta Krasniqi

Kristela Trungu

Jona

Tags: Almejda, Almeida


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet