Më mbaj mend (për 1 muaj)

Marly

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23
  • Emri i Vërtetë:
  • Almir Leka
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Marly është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Almir Leka është një këngëtar dhe kompozitor shqiptar. I lindur në vitin 1997, ai u rrit me muzikë dhe zhvilloi pasionin e tij nga viti në vit. Në vitin 2009 filloi të bënte mbulesa kitarë dhe aty ku gjithçka filloi të merrte përmasa të reja. Në vitin 2013 ai mori pjesë në një "Maratonën muzikore" lokale dhe në të njëjtën kohë filloi të bënte seanca të gjalla në shumë klube të ndryshme. Më datë 17 Qershor 2015, Almir Leka publikon videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dukati

Donald Veshaj

Edijan Muhaxheri

Kujtim Akiku

Shpëtim Mustafa

Cadox

Dossi A.K.A Professional's

Vegim Furra

Ron Rexhi

Ergin Iseni

Tags: Almir Leka, Marly, Marley


Komente mbi këtë artist