Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alorja Senko

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Alorja Senko është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shpresa Jetullahu

Dionita Islamaj

Valbona Sherifi

Edona Hajdini

Ardiana Dili

Vanesa Nimanaj

Valmira Ramadani (Vali)

Sanije Behrami

Elida Daci-Gashi

Albina Bekteshi

Tags: Alorja Senko


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet