Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alsked Rrenja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Berat 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
Alsked Rrenja është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elis Nova

Renato Zeqollari

Gerald Zyfi

Glenis Dume

Febi Shkurti

Endrik Beba

Aldo Simoni

Jonald Haxhia

Denis Kraja

N.D.T

Tags: Alsked Rrenja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet