Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Llakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Altin Llakaj është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Bashkëshorti i

Juliana Pashës

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Jetmir Barbullushi

Sergi Disha

Gezim Mneri

Edlir Begolli

Florian Zyka

Vasil Dede

Sokol Marsi

Delo Isufi

Elvis Duro

Gent Bejko

Tags: Altin Llakaj


Komente mbi këtë artist