A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Altin Malo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Altin Malo është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Qershor 2010, Altin Malo publikon videoklipin "Qamani Hallin Te Gjithe". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 19 Dhjetor 2013, Altin Malo publikon videoklipin "Tuman Kuqe Oj Kocidhe". Videoklipi u prodhua nga Max Production. Më datë 30 Dhjetor 2015, Altin Malo publikon videoklipin "Kolazh Dasme Konispol". Më datë 17 Qershor 2018, Altin Malo publikon videoklipin "O Vella"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Refat Sulejmani

Geron Dervishi

Marjol Rrapaj

Bledar Hoxhaj

Klordian Rama

Nimet Sulkaj

Perlat Pashaj

Sokol Fejza

Dule Malindi

Ilia Basho


Tags: Altin Malo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019