A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Altin Myftari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Altin Myftari është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Në Prill 2005, Altin Myftari merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Te Rrosh A Te Mos Rrosh". Më datë 12 Mars 2009, Altin Myftari publikon videoklipin "Valle Jugu". Më datë 9 Dhjetor 2011, Altin Myftari publikon videoklipin "Dy Beqare Ne Ode Brenda". Më datë 9 Dhjetor 2011, Altin Myftari publikon videoklipin "Ti Apo Fustani". Më datë 11 Maj 2012, Altin Myftari publikon videoklipin "Dil Moj Gryke Zene". Më datë 31 Mars 2013, Altin Myft...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Aleks Micka

Emiljano Dhe Grupi

Avni Lushka

Dule Malindi

Nimet Sulkaj

Refat Sulejmani

Fatos Xhaferi

Ilia Basho

Behar Spahiu

Altin Ranxha


Tags: Altin Myftari

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019