Më mbaj mend (për 1 muaj)

Altin Myftari - Kolazh Dasme Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Syeza qe lidh shamine moj leshe verdha trendeline 2x
Priti shoqet se po vine moj leshe verdha trendelina 2x
Ku ma ke shtepine tine moj leshe verdha trendeline 2x
Te porta me llamarine moj leshe verdha trendeline 2x
Rrushi bardhe pjekuro mikja ime
Rrushi bardhe pjekuro xhania ime
Dil te porta te te shoh mikja ime
Dil te porta te te shoh xhania ime
Mike moj cta hodha sevdane mike dhe moj aman aman
O per baluket qe me pane mike dhe moj aman aman 2x
O nuk rri dot moj pa te pare mike dhe moj aman aman 2x


Ky tekst u dërgua nga Genti Gezga

Altin Myftari - Kolazh Dasme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh Dasme".
3. Video është e këngës "Kolazh Dasme", por nuk këndohet nga Altin Myftari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Altin Myftari:


Komente 0