Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Altin Ranxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Altin Ranxha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 11 Tetor 2009, Altin Ranxha publikon videoklipin "Kush Te Solli Ne Lagjen Time". Më datë 4 Nëntor 2011, Altin Ranxha publikon videoklipin "Jam Betuar S'dua Tjeter". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 25 Nëntor 2011, Altin Ranxha publikon videoklipin "Capkene". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 24 Nëntor 2012, Altin Ranxha publikon videoklipin "Manushaqja E Beharit", në bashkëpunim me Mimo. Më datë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareMe Trashegime


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Emiljano Dhe Grupi

Perlat Pashaj

Nimet Sulkaj

Redi Penko

Refat Sulejmani

Behar Spahiu

Rrapo Hazizaj

Ledio Arapaj

Fatos Xhaferi

Klordian Rama


Tags: Altin Ranxha

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet