A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Altin Ranxha
Choose star rating

Rating:  2.5 / Votes cast:  6

Altin Ranxha is a popular singer. Më datë 11 Tetor 2009, Altin Ranxha publikon videoklipin "Kush Te Solli Ne Lagjen Time".

Më datë 4 Nëntor 2011, Altin Ranxha publikon videoklipin "Jam Betuar S'dua Tjeter". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 25 Nëntor 2011, Altin Ranxha publikon videoklipin "Capkene". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master.

Më datë 24 Nëntor 2012, Altin Ranxha publikon videoklipin "Manushaqja E Beharit", në bashkëpunim me Mimo.

Më datë 2 Prill 2013, Altin Ranxha publikon videoklipin "Me Trashegime".

Më datë 9 Maj 2013, Altin Ranxha publikon videoklipin "Me Merr Malli Te Te Flas".

Më datë 11 Maj 2013, Altin Ranxha publikon videoklipin "Djemte Shkojne Ne Kurbet".

Më datë 11 Maj 2013, Altin Ranxha publikon videoklipin "Vajza E Bukur Ne Pellembe".

Më datë 6 Shtator 2013, Altin Ranxha publikon videoklipin "Te Dua Te Dua".

Më datë 6 Nëntor 2013, Altin Ranxha publikon videoklipin "Djale Azgan".

Në Nëntor 2013, Altin Ranxha merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Fol Moj Fol".

Më datë 6 Janar 2017, Altin Ranxha publikon videoklipin "Syzeza".

Më datë 23 Gusht 2018, Altin Ranxha publikon videoklipin "Shamine E Beqarit". Teksti u shkrua nga Armand Trebicka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Valter Beqo.

Më datë 11 Shtator 2018, Altin Ranxha publikon videoklipin "Mos Luaj Me Zjarrin".

Më datë 20 Gusht 2019, Altin Ranxha publikon videoklipin "Kur Isha I Vogel".

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019