Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Ranxha - Kush Te Solli Ne Lagjen Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Te Solli Ne Lagjen Time".
3. Video është e këngës "Kush Te Solli Ne Lagjen Time", por nuk këndohet nga Altin Ranxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Altin Ranxha - Kush Te Solli Ne Lagjen Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  13

Komente

Asnjë Koment

11/10/2009

2009-10-11T19:24:01+01:002 here:kush te solli ne lagjen time
mallku qofte sahati zi
m'u be zemra cop e therrime
rri mendoj ,mendoj per ty
2 here ref:si te ja them i mjeri nuk duroj
o a t'i them se e dashuroj
2 here:mos me lendo vajz' se jam i ri
se kam zen sevda me ty
qysh kur t'pash per tparen here jo askurrkush s'me hyn ne sy
2 here ref:


Ky tekst u dërgua nga Blerta
Më Shumë Këngë Nga Altin Ranxha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë