A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Altin Shira - Stacioni Fundit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/08/2009

2009-08-11T14:59:07

Këngë e albumit:

"Balada"

Këngë e albumit:

"Jeta Fat Dhe Shprese"


Me kte tren qe po shkon
Sot po iken dhe ti
Ndoshta kurre me sdo ta shoh
Une shpirtin tim
Nuk ka zot qe ti ndaloj
Lotet e mi

(refreni)
Tek stacioni ku do zbresesh
Do kujtosh se jam me ty
Do te gjesh aty shume njerez
Por sdo te gjesh jo syte e mi
Mos i kthe jo hapat prapa
Ti ke ikur pergjithnji
Sa here qe te marre malli
Tek Stacioni do te vij

Te percolla me lot
Qe me rridhni neper sy
Casti fundit na mundon
Treni Shkon
Casti fundit na mundon
Treni shkon


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019