A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Altin Shira - S'dua Te Mbetem Vetem


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2012

2012-07-14T17:30:30

Ike larg nga zemra ime
me le permbi buz nje fjal
dhe ne shpirt e mbylla ndjenjaen
se per ty isha i madh
dua te te gjej prap sonte
ta prek trrupin si nje zan
permbi gjujn ta ulen koken
si femij te them me fal

une te therras ku je ne kete nat
veq te te shoh kam dhimbje tej mas
mbi trrupin tend te trretem ngadal
si loti mbi xham
po te therras ku je ne kete nat
veq te te shoh kam dhimbje dhe mall
mbi trupin tend te tretem ngadal
si loti mbi xham

ike ti dhe ndali ora
djellin më me sy se pash
zemren e mbylla ne prange
askush tjeter mos ta marr
s'dua te mbetem i vetem
s'do te mbes jo pa te pare
dhe nese ste gjej mes botes
do te vi vet ne parajs

une te therras ku je ne kete nat
veq te te shoh kam dhimbje dhe mall
mbi trrupin tend te trretem ngadal
si loti im i gjate
po te therras ku je ne kete nat
veq te te shoh kam dhimbje tej mas
mbi trrupin tend te trretem ngadal
si loti im i gjate

ahhhhhh ahhhhhhh

une te therras ku je ne kete nat
veq te te shoh kam dhimbje tej mas
mbi trrupin tend te trretem ngadal
si loti mbi xham
po te therras ku je ne kete nat
veq te te shoh kam dhimbje tej mas
mbi trrupin tend te trretem ngadal
si loti mbi xham


Ky tekst u dërgua nga  linda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019