Më mbaj mend (për 1 muaj)


Altin Shira - Te Keputa Porsi Nje Lule  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Balada"

Këngë e albumit:

"Ike Ne Fund Te Detit"

Komente

Asnjë Koment

27/05/2014

2014-05-27T08:53:05+00:00Te keputa posi nje lule aman
Pa deshire dhe mencuri
Te keputa posi nje lule aman
Pa deshire dhe mencuri aman

Te me doje sa gjysma ime aman
Do te vija ne jeten time
Te me doje sa gjysma ime aman
Do te vinja ne jeten time
Ne jeten time
Ne jeten time

Nema shamin ti moj e dashur aman
Lotet e mia s'kan te mbaruara
Nema shamin ti moj e dashur aman
Lotet e mia s'kan te mbaruara
S'kan te baruar aman
S'kan te baruar aman

Kur te kthehesh ne varr do t'me gjesh aman
Me tufa lulesh varrin perkedhel
Kur te kthehesh ne varr do t'me gjesh aman
Me tufa lulesh varrin perkedhel
Varrin perkedhel


Më Shumë Këngë Nga Altin Shira:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet